DPF FILTRO IŠPROGRAMAVIMAS? KAIP APSISPRĘSTI?

KADA REIKIA ŠALINTI DPF FILTRĄ?

Tikrai būna tokių situacijų, kada dpf filtrų valymas yra beprasmis. Beprasmis valymas būna tais atvejais, kuomet suodžių filtras yra mechaniškai sugadintas.

Tik tokiu atveju, valyti dpf filtrą tikrai nėra prasmės. Nebent pastatysite automobilį į pardavimo aikštelę ir niekur iš jos daugiau nebevažiuosite…

KĄ DARYTI, KAI FILTRAS MECHANIŠKAI PAŽEISTAS?

Esant mechaniniam filtro pažeidimui, mes visada galime DPF filtro problemą išspręsti jį išprogramuojant ir išimant fiziškai.

Būdų kaip tą padaryti yra ne vienas ir ne du. Viskas priklauso nuo to, kokios kokybės paslaugos jūs pageidaujate.

KIEK KAINUOJA DPF FILTRO IŠPROGRAMAVIMAS?

Jeigu kokybiškas ir profesionalus Dpf filtro išprogramavimas kainuoja vidutiniškai nuo 100,- eurų, esant jūsų pageidavimui tą patį darbą galima atlikti ir pigiau… Ir netgi už puse kainos, tam tikriems modeliams.

KUO SKIRIASI PROFESIONALUS DPF IŠPROGRAMAVIMAS, NUO PAPRASTO IŠJUNGIMO?

Galvojate, kad nėra skirtumo ir visi dpf filtrą programiškai šalina vienodai? Deja… Taip galvoja tie, kurie nežino, kas jų laukia po programavimo už 50,- eurų

Aukščiausio lygio dpf filtro programavimas

Pirmiausia tai kaina. Bet dabar ne apie tai… Profesionalus dpf filtro išjungimas – tai rankiniu metodu atliekamas suodžių filtro regeneracijos pašalinimas iš variklio valdymo bloko algoritmo.

Čia naudojamas ne tik specialus redaktorius, galintis atlikti tam tikras korekcijas, bet ir specialios žinios, kurios yra grindžiamos ne tik technine dokumentacija, bet ir daugiamete patirtimi.

Žemiausio lygio DPF korekcija

Paprastas išjungimas – tai ECU variklio valdymo bloko korekcija naudojantis įvairiausiais dpf filtro išjungimo įrankiais ir programomis.

Jos dažniausiai veikia vieno mygtuko paspaudimo principu. Ir labai dažnai „privelia“ klaidų ECU algoritmo reikšmių lentelėse.

Todėl labai dažnai turime standartinę situaciją – automobilis nebetraukia arba pilasi dūmais – ir niekas negali nustatyti gedimo.

Tokį išjungimą dažniausiai renkasi tie, kurie nori sutaupyti keletą eurų prieš jį parduodant!

Nežinai ką daryti? Užsikimšo ir nebevažiuoja? Skambink dabar!

dpf filtru valymas plovimas vilniuje kaune klaipedoje
dpf filtru valymas plovimas

Turime absoliučiai visas

galimybes išspręsti Dpf / Fap filtro problemas bet kokiame automobilyje…

Leave a Reply