DYZELIŲ REMONTAS

DPF FILTRO PROBLEMOS IR DYZELIŲ REMONTAS

dyzeliniu varikliu remontas ir dpf filtrai

Dyzelinius variklius remontuoti pradėjome dar 1998 metais. Per tuos metus susikaupė toks žinių bei patirties bagažas, kad lyginant užsikimšusio dpf filtro problemą su šiuolaikinių dyzelių variklio grupės gedimais –

galima drąsiai teigti – dpf filtras – tai tik smulkmena. Nors ir turinti didelę reikšmę idealiam variklio darbo procesui.

Pas mus – gausite tai, ko iš tikrųjų tikitės!

Arba dar daugiau…

Žemiau surašytos visos mūsų galimybės. Mes variklistai. Turime visas žemiau išvardintas paslaugas atlikti aukščiausiame profesionalumo ir meistriškumo lygyje.

Nebijokite paskambinti ir užduoti Jums rūpimą klausimą. Mokėti už konsultaciją nereikės tikrai.

KODĖL PAS MUS KITOKS DPF VALYMAS?

Taigi, mes jau sakėme – mes nesame „Valytojai“. Mes žinome, kas, kaip ir kodėl vyksta su suodžių filtrais ir kodėl jie užsikemša. Norėdami paskaityti, apie esmines dpf valymo ir užsikimšimo problemas, pasirinkite ir spauskite šias žemiau esančias nuorodas:

Apie dpf filtro valymą Vilniuje – kaip valyti suodžių filtrus efektyviai?

Apie dpf filtrų valymą Kaune – kokios klaidos daromos valant dpf ?

Įsidėmėkite!

Tik vienam 1 iš 10 automobilių

Dpf užsikemša dėl didelės „Ridos“ 

Beveik visi iki vieno vairuojančių naujus dyzelius mums sako: Matyt jau atėjo laikas tam dpf filtrui…“ Nors iš tikrųjų jis užsikemša dėl priežąsčių esančių aplink variklį.

Todėl, beveik visada, norint padėti profesionaliai – reikalingas nesudėtingas ir smulkus variklio remontas. Tai nekainuoja tikrai daug… Ir viską galima išspręsti per vieną dieną!

Nežinai ką daryti?

Užsikimšo ir nebevažiuoja?

Skambink dabar

dpf filtru valymas vilnius kaunas klaipeda

Turime absoliučiai visas

galimybes išspręsti Dpf / Fap filtro problemas bet kokiame automobilyje…

Pas mus kitaip nei pas visus… Galime padaryti taip, kad dpf filtras gyvuotų ilgai. Galime surasti ir pašalinti priežąstis, dėl kurių užsikimšo jūsų suodžių filtras.

Leave a Reply