VARIKLIO IR DPF DIAGNOSTIKA

Kaip patikrinti dpf fap filtrą?

TIK PROTINGA DYZELINIŲ VARIKLIŲ DIAGNOSTIKA

Užsikimšo Dpf filtras? Kažkas siūlo atlikti suodžių filtro valymą… Kažkas sako, kad geriau būtų dpf filtro išprogramavimas jį pašalinant.

Tiek vienu, tiek kitu atveju kiekvienam šiam pasiūlymui turėtų būti pateikiami realūs ir protingi argumentai… Kokį variantą jums rinktis!

IŠSAMI DPF FILTRO DIAGNOSTIKA

Ką reiškia išsami dpf filtro diagnostika? Turėtumėte žinoti, kad daugelis meistrų, kurie atlieka tik automobilių kompiuterinę diagnostiką, dažniausiai Jums pateiks tik klaidų kodus. Tokia paslauga dažniausiai kainuoja nuo 15,- iki 20,- eurų.

KLAIDOS KODAI YRA… SPRENDIMO NĖRA…

Taigi, turint kaidų kodus reikalingas sprendimas – kaip spręsti problemą toliau… O čia atsiranda vietos labai įvairioms tiek subjektyvioms, tiek objektyvioms interpretacijoms. 

OBJEKTYVIOS IR SUBJEKTYVIOS NUOMONĖS TIKRNANT DPF FILTRUS

Atlikus kompiuterinę variklio diagnostiką galima pateikti pasiūlymą kaip remontuoti toliau – net nesigilinant į nieką daugiau, o… Galima į tai pažiūrėti ir kitomis akimis. Apie tai, kaip turi būti atliekama autodiagnostika – galite paskaityti čia http://www.servisocentras.lt/autodiagnostika

KĄ RODO DPF FILTRO KLAIDOS KODAI?

Mes remontuojame variklius – jau labai labai senai. Ir labai dažnai matome, kad daug kas klysta, manydami, jog turi užsikimšusį dpf suodžių filtrą.

Nesivadovaujame vien tik klaidų kodais

Kodėl taip yra? Atsakymas paprastas – beveik visada, užsikimšęs kietųjų dalelių filtras yra tik pasekmė kitų gedimų. Nesuradus ir nepašalinus gedimų, filtro valymas neturi to efekto, kurio tikimasi, nuesprendus jį valyti!

NEŽINAI KĄ DARYTI?

UŽSIKIMŠO IR NEBEVAŽIUOJA?

SKAMBINK DABAR! 

dpf filtru valymas plovimas vilniuje kaune klaipedoje
Dpf filtrų valymas plovimas Vilniaus Kauno Klaipėdos mieste

Turime absoliučiai visas

galimybes išspręsti Dpf / Fap filtro problemas bet kokiame automobilyje…


Leave a Reply