DPF FAP SERVISAS VALYMAS SU GARANTIJA 200.000 KLAIPĖDOJE

Užsikimšo Dpf kietųjų dalelių filtras Klaipėdoje? Dega dpf filtro lemputė? Dega žvakių pakaitinimo lemputė? Dega Check Engine lemputė? O gal jau dingo trauka? Skambinkite dabar ir registruokitės Dpf patikrai Klaipėdoje jau šiandien.

dpf-valymas-kaune-vilniuje-klaipedoje

DPF FAP SERVISAS VALYMAS KLAIPĖDOJE

Daugeliui, kam auto elektrikas nustatė dpf filtro užsikišimą, kyla klausimas – „Kur ir kas valo dpf filtrus Klaipėdoje?” Jeigu jau atsidūrėte mūsų tinklapyje – sakykime, kad paieškos baigtos.

Nenorite valyti Dpf filtro 2-3 kartus per metus? Tuomet esate ten kur reikia!

Nes pas mus gausite ne tik išvalytą suodžių filtrą… Žinokite, kad pas mus brangiau keletu eurų nei pas „valytojus”, tačiau po mūsų dpf valymo darbų visi važiuoja ir džiaugiasi. Žinoma, jeigu sutinka su

GAUSITE PILNĄ DPF PROBLEMOS SPRENDIMĄ 

Mes nuoširdžiai užjaučiame tuos vairuotojus, kuriuos meistrai „palieka vienus” spręsti užsikimšusio filtro problemą.

Dpf valymas – tai ne lovos valymas. Į visą šią valymo procedūrą žvelgiame iš visų galimų pusių.

Tel: +370 680 58880

SUODŽIŲ FILTRŲ VALYMAS NUO A IKI Z KLAIPĖDOJE

Vairuotojai dažniausiai išleidžia tris kartus daugiau pinigų valymams, kai pasilieka vieni su geriausiu draugu „Google”. Visi nori valyti. Tačiau nenori valyti po 2-3 kartus per metus. Mes pasistengsime padaryti taip, kad užtektų vieno valymo!

DPF FILTRO VALYMAS KLAIPĖDOJE – KAINA KOKIA?

Vieną kartą kažkas kažkam išvalo dpf filtrą už 120,- Eurų, kitą kartą kiti už 300 – 400,- Eurų. O dpf valymo rezultatas tas pats – pavažinėjus mėnesį ar du – turi vėl pilnai užsikimšusį suodžių filtrą.

SKUBI KONSULTACIJA:

SKAMBINTI

dpf filtrai adblue valymas kaune vilniuje klaipedoje
Dpf filtrai valymas Kaunas Vilnius Klaipėda

Tel: +370 680 58880

Taigi, kyla klausimas „Ką daryti, kad kietųjų dalelių filtras neužsikimštų vėl?”

PASITIKĖKITE MEISTRAIS – O NE „VALYTOJAIS”

Mes užsiimame dyzelinių variklių remontu – mūsų kontaktus galite rasti čia http://www.dyzeliu remontas.lt svetainėje.

Mes remontuojame net tokius modelius, prie kurių nedrįsta liestis net daug patirties turintys variklistai. Bet dabar ne apie tai…

ĮDĖKIME DAUGIAU PASTANGŲ KARTU

Svarbiausia – ieškokite specialistų, kurie galėtų atlikti ne vien tik dpf servisą – tai yra jo valymą. Kad gautume rezultatą tokį, kokio tikimės – reikia įdėti daug daugiau pastangų, nei Jūs įsivaizduojate.

Tik valom ar prieš tai dar ir valiklį tikrinam?

Reikia pasinaudoti ne tik žiniomis, bet ir patirtimi ieškant priežąsties, dėl kurios užsikemša Dpf filtrai .

Egzistuoja tam tikri atvejai, kada geriau šią problemą spręsti kitaip, tačiau pirmiausia reikia įvertinti visą variklio ir aplink jį esančių komponentų būklę!

PATIKRINKITE VISKĄ, KAS YRA ĮMANOMA!

Turbūt būtų labai įdomu sužinoti, kas yra tas „Viskas”. O viskas yra tai, nuo ko priklauso Dpf filtrų ilgaamžiškumas.

O tai yra idealus variklio darbas… Plius apie jį esančių visų elektronikos ir mechanikos komponentų sklandus veikimas.

Užsikišo dpf filtras – arba valom, arba ieškom kodėl…

Apie dpf  filtro užsikimšimo priežąstis trumpai paskaitykite www.dpfvalymas.lt pagrindiniame tinklapio puslapyje. Arba spauskite šią nuorodą https://www.dpfvalymas.lt/kodėl-užsikišo-dpf-suodziu-filtras

TODĖL TURITE ŽINOTI, JOG VIEN TIK DPF VALYMAS – DAR NE VISKAS!

Tai reiškia, kad jeigu jūs nusprendėte išvalyti suodžių filtrą ir tai pavyksta padaryti, dar nereiškia, kad viskas su juo bus gerai ateityje…

Sklandus regeneracijos procesas – yra viskas, ko reikia išvalytam dpf filtrui

Ir šiuo atveju – Dpf filtras čia niekuo bus dėtas. Nes jis nekaltas, kad kažkas nesužiūrėjo visko iki galo ir regeneracijos procesai nevyksta taip, kaip numatyta…

PROFESIONALUS DPF SUODŽIŲ FILTRŲ VALYMAS KLAIPĖDOJE

Ar žinote, kodėl internetas sako, jog  Dpf valymas būna trumpalaikis? Todėl, kad internete galima rasti tik faktus apie rezultatą, kaip „niekam nepavyksta išvalyti Dpf filtro ilgam…” Reikia įsidėmėti vieną dalyką, kad yra du keliai problemos sprendimui:

Ieškome ilgalaikio efektyvaus sprendimo! Neapsiribojame vien tik Dpf valymu!

Atlikime visapusišką dpf filtro ir variklio diagnostiką. Suradę galimas priežąstis – jas pašalinkime. Nepataupykime šioje vietoje. Išvalykime dpf kietųjų dalelių filtrą ir džiaukimės rezultatu.

Eksploatuokite dyzelį taip, kad dpf filtras valytųsi savaime

Ir nepamirškime eksploatuoti savo dyzelinį automobilį taip, kaip priklauso. O priklauso važiuoti daug ir stipriai… Tik tie automobiliai, kurie važiuoja daug, greitai ir ilgai – beveik niekada neturi problemų ne tik su dpf bet ir su purkštukais, turbinomis bei jų stringančiomis geometrijomis!

Skambinkite dabar !

Konsultuojame nemokamai! 

Tel: +370 680 58880

KAIP ATLIKTI VALYMĄ PROTINGAI?

Pirma – atlikti vien tik dpf valymą ir antra – atlikti dpf filtro valymą su regeneracijos kontrole.

Dažniausiai pasirenkamas toks kelias (pirmas) – valomas tik dpf suodžių filtras, o visa kita niekam neįdomu. Taigi, su tokiu požiūriu, turim „Tokį ir rezultatą”

AR ŽINOTE, KAD DPF VALYMO PROCEDŪRA – TIK PUSĖ DARBO?

Kodėl mes tai vadiname „puse darbo”? Todėl, kad vien tik po atlikto dpf filtro valymo… nereiškia, kad važiuosite ilgai ir laimingai.

Nepražiopsokite jokio variklio gedimo!

Ilgai važiuosite tik tuo atveju, jeigu vyks sklandžiai regeneracijos procesai – o tai jau platesnė tema. Deja, sutrikę regeneracijos procesai ir yra ta pagrindinė priežąstis, dėl kurios užsikemša suodžių filtrai…

KODĖL LABAI DAUG KAM NESIGAUNA IŠVALYTI DPF FILTRĄ ILGAM?

O nesigauna tik dėl vienos priežąsties – dėl to, kad į Dpf filtro užsikimšimą žiūrima, kaip į eilinį gedimą… Paimkime kaip pavyzdį stabdžių kaladėles. Sudilo? Keičiame! Tačiau juk čia ne stabdžių kaladėlės! Suodžių filtro nepirksime po vieną per sezoną…

Valykite Dpf filtrą kas 50.000 – 70.000 jeigu važiuojate po miestą

Mes visada prašome autoserviso darbuotojų jas patikrinti. Kažkodėl Dpf filtrui tokios priežiūros niekas neskiria. Nors jo kaina 100x didesnė. Na, o kai atsiranda problema, dažniausiai atlikusių automobilio diagnostiką meistrų išvados skamba taip :

DPF SPRENDIMŲ KAINA:

  • 800,- 1900,- Naujas originalus Dpf filtras!
  • 300,- 500,- Koks nors europietiškas su kiniškais viduriais
  • 160,- 280,- Dpf filtro išprogramavimas
  • 150,- 300,- Profesionalus Dpf valymas

ARBA GALITE IŠGIRSTI TOKIAS NUOMONES:

  1. „Turbūt jau atėjo laikas keisti Dpf filtrą”
  2. „Nuvažiuota virš 200.000 kilometrų”
  3. ”Kam reikalingas tas suodžių filtras, geriau išprogramuok”

AR ŽINOTE, KAD NUSIPIRKUS NET NAUJĄ DPF FILTRĄ, JIS GALI UŽSIKIMŠTI LABAI GREITAI?

Netikite tokiais dalykais? O mes esame susidūrę… ir ne vieną dešimtį kartų >>> Kai perkamas naujas originalus suodžių filtras, o priežąsčių dėl kurių jis užsikimšo net nebandoma paieškoti…

ATSIMINKITE, KAD DPF FILTRAS TAI NE KATALIZATORIUS!

Beveik visi iki vieno vairuotojo įsitikinę, kad nusipirkus naują originalų dpf filtrą – neįmanoma, kad jis užsikimš artimiausiu metu! Deja, jo darbo principas kitoks nei katalizatoriaus, kurį „pastatei” ir lauki kada jam ateis „pabaiga”.

Nemaišykite Dpf filtro su katalizatoriumi!

Menkiausias gedimas aplink variklį gali prišaukti „tą patį nemalonumą su suodžių filtru”. Niekas tuo netiki, kol visko nepamato savo akimis…

3 PRIEŽĄSTYS, KADA REIKIA KEISTI FILTRĄ

Iš tikrųjų dpf filtrą reikia keisti tada, kai jis sugadintas nepataisomai. Na, pavyzdžiui jis sutrūkinėjęs / suaižėjęs jo celių blokas.

Kai suskilęs katalizatorius

Jeigu dpf filtras yra viename bakelyje kartu su katalizatoriumi – dažnai pasitaiko toks gedimas, kai suskilęs katalizatorius pradeda daužytis į suodžių filtrą, tokiu būdu pažeisdamas filtro celių priekinę dalį.

Kai pilna tepalo išmetimo sistemoje

Arba pavyzdžiui ilgai važinėjote su vos gyva turbina, kuri praleidinėjo tepalus į išmetimo  sistemą. Tepalas paprasčiausiai suardo kietųjų dalelių filtro celių paviršių ir regeneracijos proceso metu suodžiai nebesugeba nubyrėti nuo dpf fap filtro sienelių.

KADA GALIMA FILTRĄ IŠGELBĖTI?

Tik su viena sąlyga. Dpf filtrą galima išgelbėti 9 atvejais iš 10. Tačiau jeigu susikoncentruojama tik į pačio valymo procedūrą – rezultatas būna toks kaip pilnas internetas…

9 iš 10 filtrus galima išgelbėti

Kodėl taip yra? Todėl kad 9 iš 10 automobilių turi problemą aplink variklį pirmiausia! O visų šių problemų pasekmė -užsikišęs suodžių filtras…

Neteisinga Dpf filtro valymo procedūra

Pagrindinė priežąstis, kodėl Dpf valymas yra skaitomas laikinu problemos sprendiniu – tai problemos sprendimas „nuo kito galo” Pateiksime Jums paprastą pavyzdį apie vaikų dantis. Sutikite, už vaikų dantis ir burnos higieną atsakingi tėvai.

Kai užsidega dpf fap filtro lemputė pirmą kartą

Kas įdomiausia, kad mes viską žinome ir suprantame, kas ir kaip turėtų būti… Bet paprasčiausiai to nedarome. Su automobilių suodžių filtrais ta pati situacija.

 Užsidegė dpf filtro lemputė, žiūrim ir galvojam ” Kas čia dabar?” Kol galvojam, ji užgęsta. O! Viskas Ok – važiuojam toliau.

*Vieną dieną sugenda turbina, arba geriausiu atveju automobilis vos sugeba pajudėti iš vietos. Tada jau važiuojam remontuoti. Viskas tas pats kaip su dantimis. Tvarkome tik tada kai skauda…

SKUBI KONSULTACIJA:

Stengiamės viską išaiškinti ir Jums sutaupyti

Tačiau dauguma klientų vadovaujasi televizoriaus, YouTube patarimais. Išleidžia 2000-3000 Eur. – Kartais mažiau…

Dažniausiai nieko gero nesigauna. Na… Kai kuriems pasiseka… Išleidžia mažiau.

Na… mes žinome apie šiuos dalykus… labai nemažai.

Ir dar… Mes Jums galime padėti, nesvarbu kokio sprendimo norite, net… jeigu matome, kad iš to nieko nebus gero.

Bet nepamirškite, koks buvo mūsų pasiūlymas

SKAMBINTI

dpf filtrai valymas programavimas
Dpf suodžių filtrai Kaune Vilniuje Klaipėdoje

Tel: +370 680 58880

(Skambinti) +37068058880